09123839296
02165810212
09355301777

کولر صنعتی

کولر صنعتی از تجهیزات کاربردی در صنایع تولید خوراک دام و طیور میباشد که قادر است تا انواع خوراک مورد نیاز دام را در شرایطی تولید کند که از ماندگاری بالایی برخوردار باشند. کولر صنعتی از ترک خوردن محصول جلوگیری میکند و تا پنج درصد کیفیت محصول را افزایش میدهد. یکی از مهمترین مشکلاتی که خوراک دام را در پروسه تولید تهدید میکند کپک زدن مواد است که از این تولید با کمک کولر صنعتی امکان کپک زدن را به حد اقل خود میرساند.

ویژگی های کولر صنعتی

کولر صنعتی به گونه ای طراحی و تولید شده است که فضای کمی را اشغال میکند و این موضوع میتواند برای صنایعی که متراژ کمی را در خط تولید در اختیار دارند یک مزیت محسوب شود. البته شرکت های تولید کننده کولر صنعتی نسبت به نیاز صنایع ابعاد مختلفی را برای کولر صنعتی در نظر میگیرند ولی بطور کلی کولر صنعتیها فضای کمی را اشغال میکنند. کولر صنعتی هیچ فضای مرده ای را به دلیل ساختار مناسب و اصولی خود بوجود نمی آورد که یک مزیت محسوب میشود. کولر صنعتی مواد را بصورت یکسان درون محفظه خود پخش میکند که این موضوع میتواند در یکسان خنک شدن مواد تاثیرگذار باشد. از ویژگی های کولر صنعتی در تخلیه ارتعاشی مواد میباشد که امکان تنظیم نیز برای آن وجود دارد. حرکت پایدار و تخلیه یکنواخت نیز از دیگر ویژگی های کولر صنعتی میباشد.

برای سفارش کولر صنعتی میتوانید با شرکت فنی و مهندسی درگستر ساحل یکی از شرکت های فعال در زمینه عرضه تجهیزات صنایع مواد غذایی و خوراک دام و طیور تماس حاصل نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :