09123839296
02165810212
09355301777

انتقال دهنده مارپیچی

این نوع انتقال دهنده مواد بمنظور انتقال به صورت افقی و یا کمی مایل تر طراحی شده است. انتقال دهنده مارپیچ یا اسکروکانوایور از ظرف های حلزونی شکلی برای حمل مواد برخوردار است که ظرفیت این حلزونی ها نسبت به نوع موادی که باید حمل شود تغییر میکند. از انتقال دهنده مارپیچی(اسکروکانوایور) در کارخانه ها و همچنین صنایع تولید مواد غذایی و دانه های خوراکی استفاده بسیار زیادی میشود.

انتقال دهنده مارپیچی

مشخصات فنی انتقال دهنده مارپیچی ( اسکروکانوایور )

بدنه ای که جزو مشخصات فنی انتقال دهنده مارپیچی محسوب میشود به شکل یو انگلیسی و گرد میباشد. مواد از هنگام ورود به این قسمت تا هنگام خروج از آن همواره در حال گردش میباشد.  از دیگر مشخصات فنی دستگاه  اسکروکانوایور باید به موتور، شفت مرکزی، دریچه، ‌مخزن ورودی، نازل خروجی مواد، لوله میان تهی و مارپیچ تیغه دوار را نام برد.

دستگاه انتقال دهنده مارپیچی(اسکروکانوایور) ویژگی های زیادی را نیز به وجود می آورد. از ویژگی های این دستگاه اشغال فضای کم، انتقال در زوایای مختلف، عدم اتلاف وقت و هزینه کم نگهداری و تعمیر میباشد. شرکت در گستر ساحل از شرکت های فعال در زمینه تجهیز صنایع آبزیان، دام و طیور و مواد غذایی در کشور میباشد و برای خرید دستگاه انتقال دهنده مارپیچی میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید تا پس از دریافت اطلاعات کامل از مشخصات و همچنین قیمت ها خرید خود را ثبت نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :