09123839296
02165810212
09355301777

الواتور Z

الواتور z از بالابرهایی است که امکان حمل مواد به سطح بالاتر را فراهم میکند و شکل ظاهری دستگاه باعث شده تا به نام بالابر Z نامگذاری شود. الواتور یا بالابر Z‌ میتواند در مدت زمان کوتاه حجم زیادی از مواد را  به سمت بالا هدایت کند بدون آنکه نیازی به دخالت نیروی انسانی باشد. الواتور Z از قطعاتی کاملا بهداشتی تشکیل شده اند که میتوانند مواد غذایی را در شرایطی کاملا استاندارد و بدون هیچگونه آلودگی جابجا کنند. تیغه ها و یا همان ظروفی که برای حمل مواد در الواتور Z به کار گرفته شده اند از پلی اتیلن در ساخت آنها بهره برده شده است که با مواد غذایی سازگاری بسیار خوبی را برقرار میکنند. علاوه بر ظروفی که برای حمل مواد استفاده میشوند تمامی قطعات نیز کاملا بهداشتی بوده و سازگاری کاملی با مواد غذایی دارند.

مزیت های الواتور Z ( بالابر Z )

یکی از مزیت های الواتور Z در حمل حجم زیادی از مواد در مدت زمان کوتاه است. این دستگاه قادر است تا بدون توقف و مکرر مواد را از قسمت اصلی دستگاه به سمت بالا و در نهایت به مرحله بعدی تولید منتقل کند که این کار به روش های سنتی و با نیروی انسانی زمان زیادی را نیاز دارد. یکی از نکاتی که در صنایع غذایی و تولید خوراک دام باید رعایت شود بهداشت مواد است. الواتور Z‌ بدون دخالت دست مواد را جابجا میکند که این موضوع اهمیت بسیار زیادی در صنایع تولید خوراک دام و صنایع غذایی دارد زیرا هرگونه برخورد دست میتواند آلودگی را به مواد منتقل کند.

بالابر Z را میتوانید از شرکت فنی و مهندسی درگستر ساحل یکی از شرکت های فعال در زمینه عرضه انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با قیمت کاملا مناسب تهیه نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :